Єдина країна
ХатаNET - в кожну хату інтернет!
Інтернет + телебачення
Зворотній дзвінок
Ваш номер:+38
Зателефонувати
Будь ласка, зачекайте..

Дякуємо за дзвінок!

Виникла помилка :(

Спробувати ще?

Офіційні правила акції "Все безкоштовно"

  1. Умови акції поширюються на осіб, які бажають підключитися до кабельного Інтернет ХатаNET, і проживають в квартирах(багатоповерхівках, в зоні покриття) раніше не підключених до мережі ХатаNET, та/або тих які перестали користуватися нашими послугами давніше ніж три місяці тому.
  2. Суть акційної пропозиції - всі абоненти, що залишили заявку на підключення в період дії акції отримують можливість на протязі 100 днів безкоштовно користуватись послугами інтернет та цифровим телебаченням.
  3. На протязі 100 днів, клієнт отримає послугу інтернет з швидкісттю 100Мбіт/с та послугу доступу до більше 100 каналів цифрового телебачення.
  4. По закінченні безкоштовного періоду, тарифний план клієнта автоматично буде змінено на тариф Екстрім. В подальшому тариф можна змінити за власним розсудом.
  5. Вартість підключення до мережі складає 1 грн. Разово.
  6. Акція діє з 23.12.2014р і до оголошення про її завершення.
  7. В акції не можуть брати участь абоненти, що проживають у квартирах, раніше підключених до мережі ХатаNET з чинним або призупиненим договором та абоненти,які проживають в приватному секторі.
  8. Ніяких додаткових зобов'язань не накладається.
  9. Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.

Наверх