Єдина країна
ХатаNET - в кожну хату інтернет!
Інтернет + телебачення
Зворотній дзвінок
Ваш номер:+38
Зателефонувати
Будь ласка, зачекайте..

Дякуємо за дзвінок!

Виникла помилка :(

Спробувати ще?
Антивірус Dr.Web | Інструкція по встановленню | Питання та відповіді

Питання та відповіді

В чому полягає послуга?

Послуга - це обмежена часовими рамками терміну підписки ліцензія (право) на використання захисних функцій програмного забезпечення (ПО) Dr.Web для Windows.

Я отримую ліцензійний продукт?

Так.

Моя ОС не підтримується Dr.Web. Що робити?

Список підтримуваних Dr.Web ОС перерахований на вкладці «Тарифні пакети» особистого кабінету. Якщо використовуваної на Вашому ПК ОС Windows немає в цьому списку, Ви не зможете користуватися послугою. Компанія «Доктор Веб» працює над забезпеченням підтримки інших версій ОС Windows і в міру завершення розробки оновлює цей список - слідкуйте за нашими новинами.

Я буду платити за трафік при завантаженні програми і оновлень?

Ні. Поновлення виробляються по внутрішньомережевим трафіку, безкоштовному для Вас.

Чи буде мій комп'ютер захищений від вірусів і при відключеному Інтернеті?

Так. Під час відключення від мережі Інтернет комп'ютер не зможе приймати оновлення, але всі компоненти захисту жорстких дисків, змінних носіїв, пошти будуть продовжувати функціонувати

ВАЖЛИВО! Шкідливі програми можуть потрапити на ваш комп'ютер не тільки через мережу Інтернет. У зв'язку з цим необхідно регулярно проводити поновлення встановленого програмного забезпечення.

На який період можна оформити передплату?

Від 1 місяця і до безкінечності. Оплачуючи підписку помісячно Ви, фактично, отримуєте можливість оплачувати антивірус в розстрочку.

Як підписатися на послугу?

Підписка на послугу здійснюється в Особистому Кабінеті абонента. Для оформлення передплати, виберіть тарифний пакет Dr.Web і ознайомтеся з умовами надання.

Що таке тарифний пакет послуги «Антивірус Dr.Web»?

Це комплекс послуг по захисту ПК, що надаються клієнтам постачальника послуги. Завдяки тарифним пакетам клієнти можуть вибирати для себе тільки ті послуги, які їм необхідні, що в свою чергу дозволяє економити на інформаційному захисті.

Які бувають тарифні пакети послуги «Антивірус Dr.Web»?

Це Dr.Web Класік, Dr.Web Стандарт і Dr.Web Преміум. Тарифний пакет Dr.Web Класік забезпечує захист комп'ютера користувача від всіх типів шкідливих об'єктів, Dr.Web Стандарт захищає від всіх типів шкідливих об'єктів і спаму. Тарифом Dr.Web Преміум забезпечується максимально можливий захист. В рамках цього тарифу користувачам доступний додатковий рівень захисту, реалізований за допомогою контролю доступу до ресурсів мережі Інтернет, що дозволяє гарантовано отримувати на комп'ютер тільки «чистий» контент.

Можна протягом терміну дії підписки безкоштовно перейти на інший тариф?

Передплатники тарифного пакету Dr.Web Преміум можуть безкоштовно перейти на пакети Dr.Web Стандарт або Dr.Web Класік. Передплатники тарифного пакету Dr.Web Стандарт можуть перейти тільки на пакет Dr.Web Класік. Передплатники тарифного пакету Dr.Web Класік не можуть зробити безкоштовний перехід на інші тарифні пакети. Однак вони можуть оформити нову передплату на потрібний тариф. Гроші, сплачені за використання пакета Dr.Web Класік і не витрачені абонентом, в цьому випадку відшкодовані не будуть.

Коли починається термін дії послуги?

З моменту передплати на послугу. У цей момент для кожного передплатника послуги на сервері провайдера створюється унікальний пакет інсталяції і починається відлік часу підписки. Підписку слід оформляти в той день, коли Ви можете зайнятися установкою Dr.Web.

Коли починає діяти захист Dr.Web?

Після підписки на послугу і установки ПЗ послуги на ПК абонента. На другому кроці передплати Вам буде запропоновано завантажити інсталяційний пакет, який самостійно проведе установку ПЗ послуги на Ваш ПК. Згодом посилання на інсталяційний пакет буде доступна на вкладці «Антивірус Dr.Web» Особистого Кабінету впродовж всього терміну дії послуги.

Як продовжувати передплату кожен місяць?

Активуйте при сервіс автоматичного щомісячного продовження або натисніть «Продовжити» / «Відновити» на вкладці «Антивірус Dr.Web» Особистого Кабінету.

Можна призупиняти передплату?

Так. Призупинення передплати проводиться абонентом самостійно в Центрі керування підпискою. Після закінчення обраного терміну призупинення підписка на послугу поновлюється автоматично.

Як відписатися від послуги?

Проведіть деінсталяцію ПО «Антивірус Dr.Web» зі свого комп'ютера і відключіть сервіс в особистому кабінеті.

ВАЖЛИВО! Оплачений період користування послугою, що залишився, компенсований не буде.

Як змінити мову програми?

Правою кнопкою мишки клацніть по іконці з зеленим павучком в правому нижньому кутку монітора і виберіть пункт «Мова». Виберіть потрібну мову зі списку та дочекайтесь його заміни.

Як зв'язатися зі службою підтримки компанії «Доктор Веб»?

Відправити запит в службу підтримки Ви можете клацнувши правою кнопкою мишки по іконці з зеленим павучком в правому нижньому кутку монітора і вибравши пункт «Підтримка».

ВАЖЛИВО! Дана можливість доступна після установки Антивірусу Dr.Web і за наявності доступу в мережу Інтернет.

У чому полягає підтримка користувачів?

У вартість передплати включені безкоштовні послуги служби технічної підтримки, які включають:

  • оновлення вірусних баз;
  • оновлення програмних модулів;
  • консультації через веб-форму;
  • аналіз вірусів, не обумовлених Dr.Web.

Де знаходиться протокол звіту і як його відправити на аналіз?

Правою кнопкою мишки клацніть по іконці з зеленим павучком в правому нижньому кутку монітора і виберіть пункт «Підготувати протокол». Після натискання цієї кнопки файл звіту буде сформований автоматично і Вам буде запропоновано вибрати місце для його збереження. В архів, крім файлів звітів також буде включена інформація про ваш ПК, що необхідно для точної діагностики системи. Запам'ятайте місце, куди був збережений архів. Вкладіть архів у поштове повідомлення і відправте його в службу технічної підтримки.

Мені треба поїхати у відрядження. Чи буде антивірус на моєму ноутбуці отримувати оновлення?

Так, якщо перед від'їздом у відрядження ваш Dr.Web буде переведений в Мобільний режим. Ноутбук буде отримувати тільки оновлення вірусних баз. Після повернення з відрядження на ноутбуці необхідно відключити «мобільний» режим. Для цього в контекстному меню значка Dr.Web оберіть «Мобільний режим» і зніміть прапор «Активувати». Колір значка Dr.Web зміниться з жовтого на зелений і зв'язок з cервером постачальника послуги відновиться.

Наверх