Єдина країна
ХатаNET - в кожну хату інтернет!
Інтернет + телебачення
Зворотній дзвінок
Ваш номер:+38
Зателефонувати
Будь ласка, зачекайте..

Дякуємо за дзвінок!

Виникла помилка :(

Спробувати ще?
Антивірус Dr.Web | Інструкція по встановленню | Питання та відповіді

Інструкція по встановленню Dr. Web

Перед встановленням переконайтеся, що на Вашому ПК немає інших антивірусних програм, так як наявні в їх складі резидентні модулі можуть призвести до конфліктів.
1. Оформивши підписку на послугу, Ви побачите посилання (URL) для скачування інсталяційного пакету Dr.Web (близько 1.8 МБ).
Скачайте інсталяційний пакет Dr.Web і запам'ятайте його розташування.

2. Запустіть отриманий файл (avdinst.exe) на виконання, двічі клацнувши по ньому лівою кнопкою мишки.
Увага! У зв'язку з постійним вдосконаленням Антивірусу Dr.Web процес установки може незначно відрізнятися від описаного нижче.

3. Для продовження установки необхідно прочитати і прийняти умови ліцензійної угоди Dr.Web, натиснувши на кнопку «Далі». У разі відмови установка буде припинена.

4. На наступному кроці установки виберіть набір встановлюваних компонентів захисту (залежить від тарифного пакета, на який оформлена передплата) і натисніть на кнопку «Далі».

5. Далі установка буде проведена автоматично.

6. Незалежно від того, встановлено чи ні на Вашому комп'ютері мережевий екран (файервол), на наступному кроці установки натисніть на кнопку «Так».

7. Для завершення роботи майстра установки антивіруса Dr.Web натисніть на кнопку «Готово».

8. По завершенні установки в правому нижньому кутку монітора з'явиться зелена іконка з павучком на щиті, на тлі якої буде блимати жовтий трикутник зі знаком оклику.


Перезавантажте комп'ютер і дочекайтеся з'єднання з антивірусним сервером, встановленим у Вашого Провайдера - процес підключення до послуги на цьому завершений.
Тепер Ваш ПК надійно захищений Антивірусом Dr.Web!

Наверх