РУССКИЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХ*Й
Єдина країна
ХатаNET - в кожну хату інтернет!
Інтернет + телебачення
Зворотній дзвінок
Ваш номер:+38
Зателефонувати
Будь ласка, зачекайте..

Дякуємо за дзвінок!

Виникла помилка :(

Спробувати ще?
Новини 12.01.2023

Зміни в тарифних планах

Шановні абоненти!
З 1.02.2023 р. відбудуться зміни в тарифних планах на послугу інтернет.

Ми до останнього відтягували цей момент, але ситуація в країні, нові виклики та темпи роботи, підштовхують нас до цих змін.

Компанія актуалізує абонентську плату і скасовує деякі тарифні плани, щоб розвивати свої сервіси і пропонувати абонентам тільки найкращі продукти та послуг за будь яких обставин.

Що це означає ?
Поточні тарифні плани трошки зростуть в ціні. Гарна новина в тому, що ціна збільшиться не суттєво.
Абоненти, що мають давно застарілі тарифні плани, будуть переведені на відповідні тарифи з схожим наповненням. Також, можна буде самостійно за бажанням обрати будь який доступний тарифний план.
Перегляд тарифів пов’язаний із зовнішніми факторами, які безпосередньо впливають на собівартість наших послуг та на роботу мережі загалом (інфляція, курс долара, вартість ПММ та ін). Підвищення тарифів дозволить нам модернізувати мережу і обладнання, продовжити інвестування в якісні інноваційні послуги, створювати все більш високі стандарти якості, надаючи високопрофесійні і надійні комунікації , відкривати світ для наших клієнтів, надаючи стабільний доступ до найкращих джерел інформації та розваг.

Ми надіємося на ваше розуміння і віримо, що запорука нашого успіху полягає в нашій здатності приносити постійну користь нашим клієнтам, співробітникам й Україні в цілому.

З новими тарифами можна ознайомитись тут

Наверх