Єдина країна
ХатаNET - в кожну хату інтернет!
Інтернет + телебачення
Зворотній дзвінок
Ваш номер:+38
Зателефонувати
Будь ласка, зачекайте..

Дякуємо за дзвінок!

Виникла помилка :(

Спробувати ще?
Телебачення на всіх пристроях від нашого партнера TRINITY-TV Телебачення від нашого партнера TRINITY-TV - це більше 200 каналів в цифровій якості, доступних до перегляду на телевізорі і ноутбуці, планшеті і смартфоні! Підбірка каналів в HD-якості. Більш того один клієнт в рамках свого договору, може активувати до 4-х пристроїв
Увага! З 01.11.2020 вступають в дію нові тарифи!


Тарифи

99 грн/міс 119 грн/міс 159 грн/міс 197 грн/міс 109 грн/міс 189 грн/міс 249 грн/міс
БАЗОВИЙ СТАНДАРТ+HD МАКСИМУМ+HD Преміум Футбол 1,2,3 Середній + Кіно + Футбол 1,2,3 Максимальний + Кіно + Футбол 1,2,3
160 канали 222 канали 247 каналів канали канали каналів каналів
Список каналів Список каналів Список каналів


На будь якому пристрої

Android смартфон

Чудова властивість TRINITY-TV - телебачення в кишені! І не тільки ТБ ... З тобою завжди добірка новітніх фільмів і передач. Телебачення і кінозал для смартфонів це ідеальне рішення для активних людей. У парку, кафе і транспорті - достатньо доступу в   інтернет. Качай додаток TRINITY-TV з Play-Market, пройди безкоштовну активацію і    нехай розваги завжди будуть у тебе під рукою.

Встановити

Android Планшет

Хочете перетворити планшет в Ваш маленький телевізор? Це вірне рішення! використовуйте властивості свого планшета на 100%! Встановіть додаток TRINITY-TV і дивіться самі  рейтингові канали а також архів якісних фільмів і популярних передач. Це все, що Вам потрібно для боротьби з нудьгою! Качайте додаток TRINITY-TV з Play-Market, пройдіть безкоштовну активацію і проводьте час з захоплюючим контентом!

Встановити

Комп'ютер

  Найпоширеніший пристрій на якому користуються додатком TRINITY-TV - це комп'ютер! До Ваших послуг сервіс, в якому Ви отримаєте найбільш рейтингові канали ТВ і кінозал. Безумовно на комп'ютері Ви можете знайти в інтернеті все що завгодно ... Але тільки в нашому сервісі TRINITY-TV найкраще!

Встановити

Телевізор

Не секрет, що активація сервісу TRINITY на сьогоднішній день найпростіша з існуючих! Зайдіть в бібліотеку додатків на своєму телевізорі, знайдіть та встановіть програму TRINITY TV на свій телевізор. Потім відкрийте додаток і найскладніша частина вже позаду! Активуйте за допомогою коду сервіс в приватному кабінеті або зателефонуйте до техпідтримки і насолоджуйтеся сервісом TRINITY!

Встановити

Приставка

Якщо Ваш телевізор не має функції СМАРТ - не біда! Сервіс TRINITY-TV може працювати де завгодно! За допомогою мультимедійної приставки Ви можете перетворити будь-який телевізор в найсучасніший пристрій. Процес цього перетворення нескладний - виберіть приставку, яку Ви маєте в наявності і дотримуйтесь інструкцій! Якщо у Вас немає приставки - Ви можете придбати її у нас.

Встановити

Наверх