Єдина країна
ХатаNET - в кожну хату інтернет!
Інтернет + телебачення
Зворотній дзвінок
Ваш номер:+38
Зателефонувати
Будь ласка, зачекайте..

Дякуємо за дзвінок!

Виникла помилка :(

Спробувати ще?

Новини

Новини 30.11.2018

Розширення покриття

З радістю повідомляємо, що ми завершили будівництво в таких населених пунктах: с. Пологи-Яненки, с. Тарасівка та с. Улянівка. Для жителів цих сіл діє два тарифних плани: "ПРИВАТ 100" зі швидкістю 100 мбіт/с - 230 грн/міс "ПРИВАТ 10" зі швидкістю 10 мбіт/с - 195 грн/міс

Детальніше
Новини 01.09.2018

Розширення покриття

Цього літа наша мережа значно розширилась, але ми на цьому не зупиняємось! Тепер абонентом ХатаNet можна стати у: Садівничому товаристві "Старий роздол", Садовому товаристві "Райдуга", Садівничому товаристві "Швейник"

Детальніше
Новини 24.08.2018

Вітаємо з Днем Незалежності!⠀

Нехай ваші серця наповнюються гордістю за державу та прагненням до єдності й порозуміння!⠀

Детальніше
Новини 01.08.2018

Нова послуга

Від 6 серпня 2018 року в дію вступає додаткова послуга "Реальна ІР адреса" Вартість послуги - 50 грн/міс.

Детальніше
Новини 25.07.2018

Відключення аналогового телебачення

З 1 серпня 2018 року в Київській області розпочнеться відключення аналогового телебачення. Не хочете дивитися білий шум на екрані свого телевізора? Переходьте на новий рівень телебачення вже сьогодні. Підключайте телебачення від наших партнерів Trinity TV та отримуйте задоволення від перегляду більш ніж 180 каналів беззаперечної цифрової якості.

Детальніше
Новини 05.07.2018

ХатаNET тепер і в с. Лецьки!

На численні прохання мешканців села Лецьки ми побудували власні волоконно-оптичні мережі для забезпечення швидкісного стабільного доступу до мережі Інтернет.

Детальніше
Новини 28.06.2018

З Днем Конституції України!

Шановні друзі! ХатаNET щиро вітає вас з визначним державним святом – річницею прийняття Конституції України! Двадцять два роки тому, Верховна Рада України від імені Українського народу, прийняла Основний Закон держави. Конституція України закріплює незалежність нашої країни, в якій життя, здоров’я та безпека людини, її честь та гідність є найвищою соціальною цінністю. Тож, від щирого серця ми бажаємо вам злагоди, добробуту, процвітання та світлого майбутнього.

Детальніше
Новини 23.06.2018

Часті питання про СМС-повідомлення

Шановні абоненти! Щомісячно 1 і 5 числа об 11 годині Ви отримуєте СМС-повідомлення від нашої компанії з нагадуванням про оплату. Сьогодні ми хочемо розповісти про формування СМС і дати декілька порад:

1) Не видаляйте отримане СМС-повідомлення, якщо ще не зроблена проплата послуги

2) Якщо сума до сплати прийшла меншою ніж ваша абонентська плата - це значить, що на вашому рахунку залишилися кошти з минулого місяця.

3) Якщо прийшла подвійна сума до сплати, це означає, що ви не оплатили поточний місяць. Тому сума в повідомлені вказується за даний місяць, і додається абоненться плата за наступний місяць. Нагадуємо, що кожен абонент за не отриману послугу не повинен сплачувати! Для таких цілей в нашій компанії запроваджено послугу ПЕРЕРАХУНОК. Перерахунок робиться вручну консультантом, тому при здійсненні оплати обов'язково зверніться на технічну підтримку за телефоном або до офіс-менеджера за допомогою. Консультант перераховує суму до сплати: від дня оплати і до 5 числа наступного місяця.

4) В СМС повідомлені не враховано абонентську плату за телебачення

5) Якщо ви користуєтеся програмою лояльності (накопичення бонусних коштів; чим довше ви з нами - тим більше бонусів отримуєте) і зробили перерахунок для оплати, то кошти на бонусний рахунок не зараховуються. Бонуси зараховуються лише за умови, що сума повинна бути не менша за вартість тарифу, одним платежем.

Детальніше
Новини 21.05.2018

Ми переїхали!

Шановні абоненти, Раді Вам повідомити, що ми змінили адресу. Тепер центр обслуговування абонентів знаходиться за адресою вул. Богдана Хмельницького, 50 (Борисоглібська площа, навпроти Податкової)

Детальніше

Наверх