РУССКИЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НАХ*Й
Єдина країна
ХатаNET - в кожну хату інтернет!
Інтернет + телебачення
Зворотній дзвінок
Ваш номер:+38
Зателефонувати
Будь ласка, зачекайте..

Дякуємо за дзвінок!

Виникла помилка :(

Спробувати ще?

Що таке зовнішня і внутрішня IP адреса?

IP адреса (скорочення від Internet Protocol Address ) - унікальний ідентифікатор (номер) комп'ютера локальної мережі або мережі Інтернет.

Для чого вона потрібна?

IP адреса дозволяє іншим комп'ютерам, об'єднаним в мережу, спілкуватися з Вашим. Відправляти повідомлення, обмінюватися файлами і так далі. Хоча, насправді це не все так просто, як здається на перший погляд.

Що ж таке "зовнішня IP адреса"?

Це та ж IP-адреса , але вона унікальна для всієї мережі Інтернет. Таких адрес обмежена кількість і їх потрібно спеціальним чином реєструвати.

Чим зовнішня IP адреса відрізняється від "внутрішньої"?

Якщо Вашому комп'ютеру присвоєно зовнішню (або "білу") IP адресу, Ваш комп'ютер легко зможе стати сервером, тобто до нього можна буде підключитися через Інтернет, чого не можна зробити, якщо у вас звичайна(внутрішня) IP адреса, яка виділяється всім комп'ютерам в локальній мережі. Наприклад, Ви спокійно можете переглядати веб-сторінки з дому, але не зможете підключитися з роботи до свого домашнього комп'ютера, щоб скористатися веб-камерою або віддаленим помічником.

Переваги зовнішньої IP адреси

На відміну від внутрішньої IP адреси, зовнішня IP має безліч переваг: деякі файлообмінні системи (торренти) не дозволяють завантажувати інформацію без конкретної зовнішньої IP адреси. Якщо у Вас її немає, то одна адреса розподіляється на декілька користувачів - в цьому випадку завантажити файли часто стає неможливо через обмеження сервісів або через високе завантаження. При наявності зовнішньої IP адреси, ці системи будуть працювати з повною віддачею і дозволять вільно завантажувати файли з максимально можливою швидкістю. Зовнішня IP - одна з основних умов для організації онлайн ігор, якщо ви хочете встановити ігровий сервер у себе на комп'ютері, наприклад: Unreal, Counter Strike або Quake . Користувачі завжди зможуть підключитися до вас через Інтернет та вільно брати участь у всіх ігрових баталіях.

Крім цього, якщо ви користуєтеся такими сервісами, як rapidshare або depositfiles або будь-якими іншими для завантаження файлів, Ви можете побачити повідомлення, що з вашого IP адреси в даний момент йде закачування і доведеться чекати поки хтось закінчить викачувати файли. Чому так відбувається? Тому що більшість провайдерів "випускають" користувачів через один або декілька зовнішніх IP адрес, використовуючи NAT. А маючи свою "білу" адресу, Ви не потрапите в таку ситуацію. Наявність зовнішньої IP адреси також дозволяє використовувати свій комп'ютер як хост для свого сайту або сервер для будь-яких сервісів, таких, наприклад, як чату MyChat або автоматичної передачі файлів за допомогою GERMES . Також з'являється можливість віддаленого доступу - управління своїм комп'ютером з будь-якого місця, наприклад з роботи через Віддалений помічник Microsoft чи іншне .

Наверх